Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN-en hogy lehet megcsinálni,...

MSN-en hogy lehet megcsinálni, azt ha valakit felvettem MSN-re, hogy mikor én fent vagyok, akkor ő mégis úgy lássa mintha nem lennék elérhető?

Figyelt kérdés
De csak egy személy lássa úgy, a többiek meg láthassák. Vagy éppen fordítva mindenki úgy lássa, mintha nem lennék elérhető, 1 akivel beszélgetni szeretnék pedig úgy lássa, hogy elérhető vagyok.
2010. máj. 7. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Le kell tiltani ideiglenesen,ezt ő nem látja.
2010. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 személy: letiltod

mindenki más: rejtve kapcsolódsz fel, és ráírsz az illetőre, aki ugyan látni fogja, hogy rejtve vagy fent (ha buta szőke akkor esetleg megkérdezi hogy írsz offline), de azt is, hogy ott vagy

2010. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vágom már! Nekem ez a 2. megoldás jön be. Zavaró lehet egyszerre sokakkal beszélni.
2010. máj. 11. 00:48
 4/4 anonim válasza:
Én úgy csinálom hogy mindenki le van tiltva nálam! :D És ha valakivel szeretnék beszélni akkor arról leveszem a tiltást és kész! :D
2010. máj. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!