Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csináltam egy introt magamnak...

Juzguz kérdése:

Csináltam egy introt magamnak a Youtube csatornámra a Blender nevű programmal és át kellene convertálni mp4 formátumba, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sajnos muszáj megcsinálni valahogyan mert ebben a Blend formátumban nem engedi feltölteni a videót. Kérem aki tud segítsek nagyon örülnék neki :)

Szinte minden létező alternatívát megpróbáltam ennek a problémának a megoldására vagy 100 Youtube videót megnéztem és legalább 30 Google oldalt magyart és angolt egyaránt átböngésztem de mindent magyaráznak róla csak ezt az egyet nem :( Meg kipróbáltam video converter programokat is de azok sem váltak be sajnos .



2017. febr. 8. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül a "blend" fájl nem csak a program project fájlja? Mentés másként opcióval csak magát a munkamenetet mented és nem a videót (az a fájl soha nem is volt/lesz videó, hiába konvertálnád). Neked pedig renderelned kell:


https://www.youtube.com/watch?v=dd5RT8rEPqU

2017. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
100%

Meg volnék döbbenve, ha az intrót tényleg te csináltad volna, és nem valami letöltött template-fájlba tetted volna be a nevedet vagy valamit, de te tudod...

A .blend-fájl természetesen nem videó (ld. #1), ezért nem is tudod videóként feltölteni sehová. Ez a leírás egészen másról szól, de megemlítem benne a videó beállításait és a renderelést is, hadd ne kelljen ismételnem magam:

[link]

2017. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem érdekes, hogy állítólag csinált egy intro (már innentől kezdve cinkes a dolog, hogy állítólag ő csinált egy intro-t, de fogalma sincs, hogy hogyan kell kirenderelni) majd állítása szerint angolul is és magyarul is 30 oldalt nézett végig.


hu.lmgtfy pont com/?q=upload+to+youtube+blender+video


Használd is végre a google-t ne csak hazudd, hogy használtad, mert már az első oldal tele van helyes megoldásokkal.

2017. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

Tessék, egy Blender-fájl, kibontás és betöltés után a jobb oldali panelon veheted szemügyre a YouTube-képes beállításokat:

[link]

Renderelés az 'Animáció' gomb megnyomásával, vagy Ctrl+12-vel.

2017. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!