Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Powerpoint-hoz hasonló program?

Powerpoint-hoz hasonló program?

Figyelt kérdés
Egy olyan programot keresek, ami hasonlít a powerpoint-ra. Szöveges-képes prezentáció, amivel konkrétan egy diafilmet készítek, de utána azt másik formátumban videó módjára tudom szerkeszteni, vágni. Valami ilyen programot akarok letölteni, de nem találok. Csak online szutykokat meg a powerpoint-ot. Letölthető programot akarok, online nem jó.

2017. febr. 8. 19:57
 1/8 anonim válasza:
LibreOffice és azon belül az Impress
2017. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le innen a LibreOffice-t, mind a két fájlt, a nagyobb a fájllal kezd, a magyar nyelvit utána. A Writer (szövegszerkesztő), Calc (táblázatkezelő), Draw (rajzok) mellett egészen kiváló benne az Impress (Power Point). Arra mentesz, amire akarsz, minden MS formátumot felismer, mindent megnyit, mindre menthető. És ingyenes!

[link]

[link]

2017. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tabaki ***** válasza:
Az OpenOffice-ban, WPS Office-ban is van hasonló, de a leírásod alapján nem értem, miért nem csinálod meg a diákat bármelyik képszerkesztőben, és miért nem rakod össze bármelyik videószerkesztőben. Hm?
2017. febr. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Libreoffice jó, csak nem tudom videóként elmenteni. Mivel tudom átkonvertálni avi-ba? Olyan program kellene. De simán olyan is jó lenne, hogy már egyből videó legyen a prezentáció. Közben hang is kell, mikrofonra akarok beszélni. Tehát egy olyan videóprezentációt akarok csinálni, amin beszélek is. Ha előre megcsinálom a videót, majd külön felveszem a hangot, akkor a kettőt nehéz összehozni. Egyből kéne megcsinálnom. Arra mi a megoldás?
2017. febr. 12. 20:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Különben nem kell lehülyézni. Nem értek hozzá, ezért kérdezem meg, nem azért, hogy akárki hülyének nézzen.
2017. febr. 12. 20:48
 6/8 tabaki ***** válasza:

Átalakítás:

Nekem nincs benne tapasztalatom, de kísérletezhetsz például ezekkel a szoftverekkel:

[link]


Videó:

„Ha előre megcsinálom a videót, majd külön felveszem a hangot, akkor a kettőt nehéz összehozni.”

Én pont fordítva csinálnám, először fölvenném a hangot, azután a videószerkesztőben a hangsáv megfelelő helyein a szükséges hosszon bevetíteném a képeket.

2017. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez tényleg jó ötlet. Lehet, hogy előre felveszem a hangot. Majd még kikísérletezem.
2017. febr. 12. 22:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Impress-ből át lehet konvertálni pl. képfájlnak vagy .pdf-nek, videóra van valami trükkje, de nem emlékszem már, hogyan kell.

Itt kérdezz rá.

[link]

2017. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!