Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom, hogy megéri-e az...

Peti0102 kérdése:

Nem tudom, hogy megéri-e az Uncharted 4-et becserélni egy konzol boltnál FIFA 17-re? PS4-ről lenne szó.

Figyelt kérdés
+ A Rayman Legends és a Just Dance 2016-ot akarnám még Rainbow Six Siege-re PS4-re.

2017. febr. 9. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg elég nehéz döntés az uncharted mert nagyon jó játék de a FIFA is sajnos nem lennék a helyedben
2017. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugye :D
2017. febr. 9. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a fifa 17 -re csak is akkor cseréld be ha online fogod játszani és van idegzeted a béna ellenfelekhez akik szerencséből megvernek majd . Tehát idegileg is felkel készülni az ilyen döntésekre mert maradandó dolgokat tud okozni .
2017. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja még annyi,hogy már kijátszottam és már csak ott csücsül a polcon
2017. febr. 10. 14:56
 5/9 rezy89 válasza:
Üdv! Nyilván ha érdekel a foci akkor érdemes elcserélni, Uncharted-en én is rögtön túladtam. Mindazonáltal a Fifa magasabb áron fut használtan, kb 3000 ft az eltérés, ha egy az egyben cserélnék akkor szerintem ne habozz! A Siege pedig 6-7 k körül mozog használtan, annál lehet nem te járnál jobban ha 2 játékot adsz, tegyük hozzá, hogy én elcserélném mert a te játékaid nem izgatnak. Persze ez ízlés kérdése, csak az ár/értékről beszélek.
2017. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Gele19 válasza:
Ha lecseréled készülj a lag tengerre ha online játszol a fifa 17-el. Ha van hajad garantáltan kitéped akkora kamu, manipulált game, plusz a szakadozás, akadozás...
2017. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
összes fifa ilyen . A játék dönti el hogy mit ad be golnak és mit nem full robot az egész !!
2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válasz! Azóta már elcseréltem FIFA-ra és nem bántam meg.
2017. márc. 25. 19:32
 9/9 A kérdező kommentje:
választ*
2017. márc. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!