Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges a korábban vásárolt...

Lehetséges a korábban vásárolt laptop estében a gyárilag előtelepített Windows 10 ismételt feltelepítése, ha egy régebbi verziót használtam, de szeretném újra azt a verziót telepíteni?

Figyelt kérdés
Pont egy éve vásároltam a Lenovo laptopomat előre telepített Windows 10-el. Akkoriban nem voltam elégedett a rendszerrel és telepítettem egy régebbi verziót. Sok volt még a kiforratlanság. Most szeretném újra telepíteni, megvolt a serial key hozzá, de sajnos költözés során eltűnt. Segítséget kérnék, nem kioktató kommenteket. Köszönöm

2017. febr. 11. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a termékkulcs meglenne, minden további nélkül.

Ha nincs meg, újat kell venned.

2017. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előtelepített-seriallal? Azt nem rejtett partícióról szokták telepíteni, ami most is ott van a HDD-den.

Amúgy [link]

2017. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!