Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van a Ford racing 2 játék...

Van a Ford racing 2 játék cd-n. Van egy laptopom win 7-tel de nem akar működni. Azt a hibaüzenetet küldi "WMA:347 Failed to create the Wma_source_filter" Mi a teendő?

Figyelt kérdés
fordracing2,win7,

#Windows 7 #FordRacing2
2017. febr. 11. 20:57
1 2
 1/12 DjImipapa ***** válasza:
Xp-n menne. Elavult régi játék, nem kompatibilis a hanganyaga a w7-el.😃
2017. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy menne,mert van xp-s gépem. És az a lehetőség hogy futtatás a win korábbi verziójával az nem működik?Vagy cyak én nem csinálok jól valamit?
2017. febr. 11. 21:40
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és a TIR meg hibátlanul fut
2017. febr. 11. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Hamarabb beírhattad volna, mintsem ide kiírni egy kérdést.

2017. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es nagyon köszönöm a segítséget!Esetleg valami konkrétum?Mert ilyen tanácsot én is tudok adni bármilyen kérdésben.
2017. febr. 11. 23:48
 6/12 A kérdező kommentje:
De mondjad mi a problémád a kérdéssel.Nem férsz el tőle?Anyagi károd keletkezik,vagy azt hiszed vicces vagy?
2017. febr. 11. 23:55
 7/12 DjImipapa ***** válasza:

Nem hagyott nyugodni a dolog, letöltöttem, installtam, oszt megy ahogy kell, bár eléggé ratyi az egész:) olyan sega de pixeles kivitelű.....:)

Ha neked hibát ír ki, a gépen valami nincs rendben! W7 van itt is.

2017. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aha köszi.Akkor valami beállítás probléma lehet.Esetleg azt megadod honnan töltötted le?Mert lehet az frissebb verzió,vagy lehet a cd-m karcos.
2017. febr. 12. 18:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Közben meglett az ok:A wma filter DirectShow-t használna, amit nem támogatnak az XP utáni rendszerek.Ja DjImipapa amúgy szerintem az a pixeles játék, az nem a ford racing 2, csak annak van elnevezve :)Már ha egyről beszélünk.
2017. febr. 12. 19:53
 10/12 DjImipapa ***** válasza:

Most akkor 2 is van belőle.... címképernyőn indításkor ez van kiírva:) vagyis volt, és egyébként semmiféle beállítást nem csináltam, letölt, installál, indít.Ennyi:)

Ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=cS7fnyvhNkc

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!