Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újraraktam a gépem, próbálnám...

Újraraktam a gépem, próbálnám elindítani a Far Cry Primalt, ami eddig működött, de azt írja, hogy a d3dcompiler_46. dll hiányzik. Letöltöttem, betettem a system32be, újraindítottam a gépet, de nem jó. Ötlet?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem töltögetünk le vakon dll-eket, amikről nem is tudjuk micsoda, és főleg nem rakjuk őket rendszermappába? Vírust szeretnél? Összeomlasztani a rendszert?


Gyorsan töröld ki, utána futtasd a hivatalos directx telepítőt, ami majd a megfelelő verziót a megfelelő helyre berakja neked. Ezért van.


[link]


Egyébként ha a kalózverziód telepítőjében nem vetted volna ki a pipát a directx telepítő mellől, csak mert "te jobban tudod", akkor nem lépett volna fel a gond. Persze akkor se, ha megvetted volna a játékot...

2017. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a játékokat fent hagytam a gépen amúgy, csak azt a meghajtót frissítettem, amin a windows van, a többiben igazad van. :D
2017. febr. 12. 13:25
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Újra kell a játékot is tenni, ahonnan van, az mindegy, ha ment azelőtt.
2017. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oprendszer telepítése után a játékok jórészét is újra kell ám telepíteni! Mint ezt is...
2017. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!