Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Megválnék szeretett...

Üdv! Megválnék szeretett Steam Accountomtól, kihasználatlanság miatt, csak nem tudom hogy hol tudnám eladni. Tud esetleg valaki olyan oldalt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is oldal, tudnod kell hogy tilos eladni a fiókokat. Bármikor elvehetik attól aki vette, így nincs nagy értéke akkor sem a profilodnak, ha tele van drága játékkal (a "drága" amúgy relatív dolog, például az XCOM 2 még mindig 60 euró, a reális csereértéke viszont csak 12 euró, ettől nagyobb értéke nem képvisel).


A profilod ára eleve nem a játékok összárát jelenti, hanem a játékok mindenkori legolcsóbb árát jelenti. Én ennek az árnak kb a 10%-át lennék hajlandó kockáztatni és kifizetni. Mondom saját példával: az én profilom összára 2000 euró, ha teljes áron nézed a játékokat. Ha akciós áron nézed akkor 530 eurót érnek a legolcsóbban. Tehát én max 53 eurót adnék egy ilyen profilért, mert nem vagyok hajlandó száz eurókat fizetni egy olyan dologért amit lehet 5 perc múlva elvesznek tőlem.


A másik buktató, hogy Steam Guard esetén simán átadod a jelszót valakinek mert megveszi a profilod, majd ő azt átírja, mert az hiszi hogy az övé. Te a Guardból átveszed az irányítást és visszaállítod a jelszót majd megtartod a pénzt és kizárod a vevőt. Ezzel pedig át is lett verve, még egy dolog amiért nem veszel idegentől ilyen dolgot.

2017. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!