Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a vírusirtó, amelyik...

Melyik az a vírusirtó, amelyik a legkevésbé fogja meg a képet, nem foglal sok helyet? Egy elég kicsi gépre kellene.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen képet kellene kevésbé megfognia?
2010. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát a régebbi verziók, de ugye azok meg nem ismernek mindent, ráadásul a legtöbb nem is hajlandó elindulni ha "rájön" az igazi dátumra..


uh ez 22 es csapdája..


Szerintem erre az lenne a megoldás, hogy egy másik erősebb gépre rakni a víruskeresőt és néha átkeresni vele a hálózaton át annak a gépnek is a háttértárolóját..

2010. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
avast!
2010. máj. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, akkor 1,7-es amd proci, 40gb vinyó, és vagy 256, vagy 512 mb ram. Így is lassú, ha nodo
2010. máj. 8. 15:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Így is lassú. Nod-ot tettem egyszer már rá, de katasztrófa volt. Úgyhogy most nincs rajta semmi. De valami mégis nem ártana, úgy gondolom.
2010. máj. 8. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha a gép csak netezésre kell akkor használj Ubuntut. Sokkal gyorsabb és nem szükséges rá vírusirtó.

(ha ez sem elég gyors akkor használj Xubuntut, ami méggyorsabb)


Szerintem nincs olyan vírusirtó, ami ennyin nagyon szépen fut és meg is találja a vírusokat.

2010. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudsz is nekem ajánlani oldalt, ahonnan le tudom tölteni?
2010. máj. 8. 21:54
 8/9 anonim válasza:

Én a malware bytes anti malware-t ajánlom. Nem is inkbb vírus írtó sokkal inkább féreg meg ien trojaiakhoz de nekem még többet talál meg ha scannelek mint a nod szokott. Link:

[link]

2010. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Malwarebytes Anti-Malware (Pro). A legjobb az összes között (főleg, ha online is játszol).
2012. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!