Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen konvertáló progi kéne...

Milyen konvertáló progi kéne aviből dvdbe?

Figyelt kérdés

Google-t ismerem, de ott a legtöbb konvertáló vagy szar, vagy furcsán konvertál.

Nekem valami olyan kéne, ami vagy iso-ba konvertál, vagy valami olyan dologba, amit csak egyszerűen ki tudok írni.

Tehát ha pl. AUDIO_TS meg VIDEO_TS mappákat kapom azt csak rádobom a dvd-re, és az asztali lejátszó le fogja játszani?

Csak mert eddig még csak letöltött dvdr-ekkel volt dolgom, és az mindig iso volt, máshoz nem is értek.


2010. máj. 8. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

avi-ból dvd-be minek?

Azzal nem lesz DVD minőséged.

Kiírod egyszerű adat dvd-nek, azt is játsza az asztalid és egy dvd-re ráfér akár 4 film is.


AUDIO_TS meg VIDEO_TS mappákat lejátsza az asztali.


Iso-t meg megfogod, aztán kicsomagolod és azt írod ki.

2010. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ConvertXtoDVD - Ez telepités után Magyar kezelö felölettel is sugovál rendelkezik

Konvertál Dvd-be minden Divx is hasonló tömöritett fájlt

A kódólás beállitásait érdemes átallitani autómátikus lehetöségröl a film hosszanak idöhoz igazitva ( mindig a film írás előtt ha a film 110 perc köröl van akkor "up To 110, ha több akkor a következő érték a légőrdőlőben így egész jó minűseg érhetö ell )

2010. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Továbbá ez a program ki is írja a filmet , sőt ha kell össze is tudod fűzni több filmet egybe (hozzáadás után rákatt a film címen a programba majd jobb oldalon kiválasztani összefűzés menüt a felugrott ablakba kátt a filmen hogy ki legyen jelölve majd jobb oldalán kátt a "következő lehetőségre ahol megjelenik a tallózás így kiválaszthatod a hozzáadandó filmet ) , hozzáadni a feliratot , átnevezni ( rakat a címbeállítás> in title > dupla kátt a szövegen > átírod is bepipázni a zöld pipával )

Mind ezt sokkal egyszerűbb kezelni is megérteni mint leirni , a program csillagos 5

2010. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"azt is játsza az asztalid"


Ezzel csak az a gond, hogy egyáltalán nem játssza le a divx-et, mert ez már egy több éves lejátszó, akkor még nem volt divat a divx.

És lehet én írtam érthetetlenül, de nem azt kérdeztem, hogy iso-t hogy kell kiírni, épp hogy azt írtam, hogy azt tudom hogy kell kiírni.


Kösz a segítséget.

2010. máj. 8. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:

A fenti leírásaimba a ConvertXtoDVD programról egy kicsit félre értendő a felirat a filmhez hozza adása ,itt kijavitom magam ,

A feliratnak egy mappába kel lennie a filmmel is a nevének is ugyan olyannak kell lennie mint a filmnek csak a kiterjesztés lehet más , pl:

A film - Piroska is a farkas.avi

A felirat - Piroska is a farkas.srt

A program észleli a feliratot is ráégeti a DVD filmre automatikusan.

2010. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!