Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy filmem a gépemen...

Van egy filmem a gépemen amit, ha kiírok DVD-re késik a hang. Van valami program ami ezt helyre tudná állítani?

Figyelt kérdés

A gépen nem késik a hang

.Avi kiterjesztésű


2010. máj. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
mivel írod-ki ? mert a sebesség beállítás csak bizonyos programmal lehetséges ami sok macerával jár , azért kérdem mert részletek kellenek mivel, hogyan írod-ki is mivel játszod-le ahol nem késik a hang , mert ha alapból késik kiírás nélkül akkor csak a hang leválasztásával is újra behelyezésével tudsz változtatni a hangsebességén illetve kezdeti pontján . ami ahogy írtam macerás azért egyszerűbb is gyorsabb -újra letölteni más honnan , a filmet.
2010. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Deep Burner-er szoktam kiírni.

A gépen egyátalán nem késik a hang

És 8x-os sebességel írom ki

2010. máj. 8. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondhatom hogy tudom a választ erre mert ha gépen a lejátszóval nem állítod a hang sebességét is csak alapból normálisan lejátszó akkor meg kell próbálni más író progival , de hátha valaki más találkozót ilyesmivel is tud segíteni.
2010. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!