Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet hogy rossz helyre írom...

Lehet hogy rossz helyre írom ezt a kérdést de az lenne hogy a fnaf sister location ban úgy halottam hogy purple guy más néven van a játékban?

Figyelt kérdés
Az a neve hogy pink guy ezt mondták nekem és furcsálom ez igaz vagy nem ? Indokot is írjatok
2017. febr. 14. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
túl sokat kellene gugliznom, hogy egyáltalán megértsem a kérdést, uh passzolok.
2017. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mégis valaki fnaf észkombány van valaki irjátok má meg mert erről csinálok a weblapomom és kérdezte egy kérdező hogy mivan és ez az egész ezért van
2017. febr. 14. 19:01
 3/7 Fnaf-Fan-Viki válasza:

A sister locationben derül ki hogy William Aftonak hívják purple guyt.nincs olyan hogy pink guy.A halvány lilás alak az William Afton fia,Michael (szerintem a teljes neve Michael [Mike] Schmidt,mert ő nem vér szerinti fia) akivel a fnaf első részében vagyunk.Ja,és Michael egyben még a fnaf 4-ben a Foxy maszkos gyerek.


Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszolo köszönöm!
2017. márc. 12. 08:19
 5/7 Springtrap-girl válasza:
Purple guy-t William Aftonnak hívják. Fogadott fia Mike Schmidt aki a halványlila alak (ahogy az előző válaszoló is írta) de elvileg Pink Guy az William apja akit Henry-nek hívnak.
2017. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3.válaszoló mégegyszer köszönöm ! Jöhetnek még ilyen válaszok mert oldalamon levő kérdezűk már teóriázhatnak is például;D
2017. márc. 16. 21:27
 7/7 anonim válasza:
Pink Guy, Henry William Afton üzlet társa. Henry is robotokat készít, akárcsak William. Williamé az Afton Robotica ahol a Sister Location karaktereit készítették. Henry pedig a Freddy Fazbear's Pizza-ba készített robotokat. És nem, nem William Purple Guy. William fogadott fia, Mike Schmidt Purple Guy.
2018. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!