Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy számitó gépet...

Vettem egy számitó gépet régit olcsón win millenium edition volt rajta és xp tettem rá és másnap meg már mindig millenium volt és nem tudom miért?

Figyelt kérdés
Lehetetlen ami történt de amit irtam azvan és nem tudom miért?
2017. febr. 15. 17:32
 1/8 Derwer ***** válasza:
Ez akkor alapból egy olyan régi gép amivel semmit se lehet kezdeni a neten.
2017. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pici manók vissza csempészték az éjszaka a Millenium -ot. :-D
2017. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemlehet hogy másik partícióra telepítetted, és a milleniumot nem törölted?
2017. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eleve rossz döntés volt ilyen szutykot venni. Miért nem kérsz meg valakit, hogy segítsen a vásárlásban, és a beüzemelésben?
2017. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem törölted a milleniumot.
2017. febr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok volt tényleg nem töröltem én hűlye meg a windows kérdezte nekem a tejes megformázást kősgi a válaszolat :D
2017. febr. 15. 17:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Más azért fizet, hogy az elektromos hulladéktól megszabaduljon, te meg megveszed. Gratula.

Tényleg jobban járnál, ha segítséget kérnél olyantól, aki jobban ért a gépekhez.

2017. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
Tényleg nem mindegy, hogy milyen Windowssal használhatatlan? Egy ilyen gépet már csak valamelyik törpe linuxszal érdemes életben tartani, ha van rá valami elképzelésed, hogy mihez kezdjél vele egyáltalán.
2017. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!