Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megkeresni, hogy...

Zsooolesz kérdése:

Hogyan tudom megkeresni, hogy egy program hova telepített "rejtett" file-okat?

Figyelt kérdés
Adott egy ClearAdmin nevezetű számlázó program, melyet szeretnék hosszú távon használni. Először mikor kipróbáltam kiállítottam vele egy számlát, de ezt a programból nem tudom törölni. Ha újra telepítem a programot, nem kell újra megadnom az adataimat sem, emlékszik amit először megadtam, valamint a már kiállított hülyeség számla is megjelenik. Biztosan akad egy vagy több reg. vagy nemtudom milyen file amibőlő ezt kiolvassa. Próbáltam AdvancedSystem-et, quicksys-t, ccleaner-t, de semmi nem segített.

2017. febr. 15. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

[link] hová kerülnek fájlok?



"Telepítéskor hová kerülnek fájlok?

A program telepítője csak a telepítéskor megadott mappába másol fájlokat.

Ez alapértelmezetten:

C:\Program Files\Clear Admin Szamlazo


A fájlok másolása után még létrehoz parancsikonokat a Start menüben és az Asztalon, majd a Windows Registrybe eltárolja, hogy hova, milyen verziót telepített.

Fentieken kívül nem másol semmit sehova, ami azt jelenti, hogy a telepítéskor megadott mappán belül található a program működéséhez szükséges összes fájl."



"Windows Vista / Windows 7 kérdések

Másik felhasználó nem látja a programban eddig létrehozott számlákat, mit tegyek?

A Felhasználói fiókok felügyelete (UAC) szolgáltatás bekapcsolt állapotában a program által tárolt adatok az adott felhasználó saját mappájába kerülnek, nem a program könyvtárába.

Adatainak pontos helye ilyenkor:

C:\Users\[felhasználó neve]\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Clear Admin Szamlazo\DB"



Egyébként:


E-mail: szamlazo@clearadmin.hu

Telefon munkanapokon 10-16 óráig: 06 30 64 82 111

2017. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Start -> Futtatás -> Regedit


HKEY_CURRENT_USER -> Software -> Clearadmin, vagy hasonló néven keresd a registry bejegyzéseit.

2017. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Pl. ProcMon nézi az összes műveletet, de szűrheted (Filter) az adott programra.

Listázható hogy mit és honnét olvasott be a regisztrációs adatbázisból, vagy egyéb helyről.

[link]

2017. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!