Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skypeon minden rendben,...

Skypeon minden rendben, azonban Curse-n illetve TeamSpeak3-on nem. Ez miért van így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Laptopot használok, és játékok közben olykor-olykor jól jönne egy kis plusz kommunikáció a csapattársakkal. Skypeot, nem szívesen használok, ne kérdezzétek okát. :D


Nos az a problémám, hogy amikor Curse-t, vagy TeamSpeak-et használok, a program nem veszi fel a hangomat. Ha nyomógombosra állítom, akkor is csak zúgást hall a beszélgető partnerem, hiába beszélek, akármilyen hangerővel... Kiemelném, hogy ez skypeon nincs így. Ott minden működik rendesen. Akkor itt miért van ez?


Ts-en rövid távra megoldottam a problémát azzal, hogy egy egyszerű fülhallgatót használok, amin van egy pici mikrofon is. Na de ez Curse-n ez sem működik. Egyszerűen nem látja a mikrofonokat.


Na mármost, vettem régebben egy fejhallgatót, ami rendelkezik mikrofonnal is. A fejhallgatónak és a mikrofonnak külön bemenete van. Ha a fejhallgatót dugom be a laptopba, akkor az működik rendesen, de ha a mikrofont, akkor azt a gép valamiért nem látja. Megoldás lenne, ha vennék egy adaptert, amibe egyszerre mindkét (fejhallgató, és annak mikrofonját) be lehetne dugni? Valamint akkor azt a mikrofont vajon látná ez a két program is?


Elnézést, hogy elég furán fogalmaztam, de nem igazán értek ehhez. Ha bármit kifelejtettem, ami fontos lenne, akkor kérdezzetek rá, válaszolok (ha tudok :D).



2017. febr. 17. 01:18
 1/2 anonim válasza:
Próbàld ki a discordot sokkal jobb ez érzékeli a fejhallgató mikrofonjàt is
2017. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom mi a probléma:C

Nekem jó mind háromnál a mikim

2017. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!