Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel lehet feljavítani egy...

Mivel lehet feljavítani egy kép minőséget?

Figyelt kérdés
Van egy kép amin vannak aprólékos részletek és nagyon fontos lenne, hogy látszódjon. Milyen program kell hozzá? Egyáltalán megoldható?

2017. febr. 17. 07:52
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
100%
Ami nem látszódik, az nincs! Tehát a semmit javítani semmivel lehet!:)
2017. febr. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta , ez csak az amerikai filmekben lehetséges, hogy pillanatok alatt a semmiből elővarázsolnak egy pengeéles képet
2017. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De amúgy bármelyik képszerkesztővel ráfirkálhatsz ha pontosan tudod minek kéne ott lennie, és nem viccből írtam, a hiányzó infót csak te tudod pótolni.
2017. febr. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen csak a TV -ben létezik az írók agyában...

https://www.youtube.com/watch?v=3EwZQddc3kY

2017. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj, hogy pont hogy nem tudom mi van oda írva és csak a tábla 2/3-a van a képen (de már az is elég lenne, hogy tudjam hol kesesgéljek), a körülményekből már annyit leszűrtem, hogy valami természetvédelmi hely, de az nekem kevés sajnos :(
2017. febr. 17. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!