Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 vagy Win 7?

Win 10 vagy Win 7?

Figyelt kérdés

Jó pár éve win 7 ultimate rendszert használok, szeretnénk újítani kicsit. Windows 10 melyiket kellene feltelepítsem?


Illetve mivel jobb a win10 kinézetén kívül.. hardver igényesebb?


Nem sok memóriám van és ha többet zabálna akkor inkább maradnék a win7 ultimate rendszernél.


2017. febr. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Illetve mivel jobb a win10 kinézetén kívül.. hardver igényesebb?"

A kinézetén kívül? A Win10 kinézete olyan, hogy azóta a slozit csak Windows 10 látványteremnek hívom. 2017-et írunk, és azt nevezik dizájnnak, hogy egybefolyó, 2-3 színből összerittyentett felületet dobnak oda elénk? Na ne. :D

És igen, hardverigényesebb, volt szerencsém jópár gépen frissíteni a rendszert, de érdekes módon, egyiknél sem tapasztaltam azt az állítólagos gyorsulást, amit annyian hangoztattak. :D

Egyébként meg a Win7 stabilabb.

2017. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem Win10 Prom van meg vagyok vele elégedve, annyi, hogy jobban fogja a kezed mint a 7. Ott szabadabban állítgathattad a dolgaidat.
2017. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerény kis 2gb ddr2 memóm van :D Nem akarom még jobban leterhelni.. csak már uncsi ez a win7 gondoltam feldobom egy kicsit a gépet, de hát ha többet eszik mint win7 akkor marad.
2017. febr. 17. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi gépen nem érdemes, nem lesz jobb mint a Win7, sőt vannak esetek amikor rosszabbul teljesít.

Pl. HD 4000 vagy régebbi VGA, Lassú H5400 HDD (szereti folyton rendezgetni)...

Memóriából se fogyaszt kevesebbet, és azt se feledjük mikor jön egy "javítás", azaz a Windows 10 újabb verziója, és újra telepíti váratlanul használat közbe a rendszert (ha sikerül neki, és korábban nem tiltottad le)


Win 10 újabb gépeken, UEFI+FastBoot DX12 kompatibilis VGA -val viszont messze jobb mint Win7.

2017. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ahaa értem most már
2017. febr. 17. 14:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!