Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a film?

Miért nem indul a film?

Figyelt kérdés
Egy filmet szeretnék megnézni eddig semmi ilyen jellegű problémám nem volt de amint letöltöm és megnyitnám (Windows 10) ezt a hibakódot írja ki: 0x80070017

2017. febr. 18. 16:19
 1/4 DjImipapa ***** válasza:

Letöltöttem egy programot, de nem működik!!! Miért??? Nos ha te adsz erre nekem választ, akkor én is neked!:) Mert semmire nem lehet semmit válaszolni............

Mert a lényeg, hogy kérdésnél pontos, és minél több info kell!

2017. febr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ettől eltekintve közel sem így fogalmaztam meg, van egy hibakód amit nem tudom hogy szüntessek meg, főkébb erre keresem a választ :)
2017. febr. 18. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy egyszerű CRC hiba a fájl olvasásánál. Millió dolog okozhatja: hibás lemez, hibásan letöltött/kicsomagolt fájl, rossz SATA kábel, rossz AHCI driver, túlzott tuning, hibás táp, vírus...

Ha csak egyetlen filmnél van hiba, akkor szinte biztos, hogy a letöltésed vagy a túloldalon a feltöltés a hibás.

2017. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BringaManó ***** válasza:
esetleg nézd meg, hogy másik gép le tudja-e játszani, de j eséllyel nem (vagyis a fájlban lesz a hiba)
2017. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!