Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Udv mindenkinek Tudnatok e...

Dobrán László kérdése:

Udv mindenkinek Tudnatok e segitenni abban hogy akar premierben akar siny vegasban hogy lehet megcsinalni a tobbi lent?

Figyelt kérdés

Tehat mint van a filmekben is hogy 2 egyeni beszel a kamera ugrik egyik arcrol a masikra.Gondoltam arra hogy kivagom azokat a ßreszeket ahol a kamera mozohg de akkor a hangsav is hianyozna,ha pedig kulon valasztom a hangsavot akkor meg elmegy a hangszinkron a szajmozgastol?

Elore is koszonom :)



2017. febr. 19. 09:08
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Nos azt a filmekben külön felvett hangokkal csinálják, utómunkában! Itt más megoldást nem látok:)
2017. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tuti nincs más megoldás?
2017. febr. 19. 12:00
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ismered-e a yotubereket, de ajánlom Maris videóid a sony vegasról! Itt a lejátszási lista: https://www.youtube.com/playlist?list=PLdfQDwmSziq00ITE4LqBr..


Pontosan nem értem a problémádat, de hátha találsz itt választ! :)

2017. ápr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ez a hejesiras komojan mondom...Ez mindenen felültett....#akerdezorohadtulnemismerekezeteket
2017. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!