Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet valahogy javítani a...

Meg lehet valahogy javítani a Chrome-ot, ha azt írja ki, hogy "C:\Users\XY\AppData\Local\kemgadeojglibflomicgnfeopkdffink A jegyzékfájl hiányzik vagy nem olvasható?

Figyelt kérdés
Minden bővítmény törölve, a Chrome újratelepítve, vissza van állítva gyári beállításokra. Valószínűleg törölte a vírusirtó a bővítményt, mert kéretlen alkalmazás.

2017. febr. 19. 14:07
 1/3 levis56 ***** válasza:
Próbáld meg a gépet visszaállítani egy korábbi visszaállítási pontra,még a hiba előtti dátumot keress
2017. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jorck ***** válasza:

Tölts le egy Google Chrome telepítőt.


Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások résznél kattints a Google Chrome-ra, és távolítsd el, unistalláld.


Beállítások - Vezérlőpult - Mappa Beállításai - Nézet fül - Rejtett fájlok és mappák megjelenítése (ide tedd a pipát ha nem itt van).


C:\Users\"Felhasználó név,,\AppData\Local\Google\Chrome - > mappát töröld teljesen ki


C:\Program Files\Google - > mappát töröld teljesen ki


A letöltött telepítővel telepítsd újra.



~Ha nem oldja meg a problémát van még egy link-em ami jó lehet, és helyre tudod állítani a Google Chrome-t:


[link]


Ugyan én ezt nem próbáltam, de bajt szerintem nem okozhat, van róla egy rövid videó is a használatáról:


https://www.youtube.com/watch?v=nnK9ZvYYTPA

2017. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jorck ***** válasza:

Ja meg persze azt a mappát is töröld ki teljesen amit írtál az semmire nem kell!


Nem is értem hogyan keletkezhetett a local-ba..

"C:\Users\XY\AppData\Local\kemgadeojglibflomicgnfeopkdffink,,

2017. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!