Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FS 15 multiplayer miért nem...

FS 15 multiplayer miért nem működik? Felhasználóhibás lenne?

Figyelt kérdés

Gyerkőcnek megvettük a gyári DVD- t, hogy tudjunk multizni. Az ő laptopjában nincs optikai meghajtó, ettől függetlenül sikerült telepíteni a játékot, működik is.

A saját laptopomon is telepítve van, de ha elindítom mindkét gépen a játékot és próbálok csatlakozni, az egyik mindig kilép, illetve kapok egy olyan üzenetet, hogy az aktiváló kód pillanatnyilag le van tiltva.

Valaki tudna segíteni? ...step by step...

Előre is köszönöm!


2017. febr. 21. 18:36
 1/5 nemma ***** válasza:

" Az ő laptopjában nincs optikai meghajtó, ettől függetlenül sikerült telepíteni a játékot,"


...Hogyan, ha nincs rajta "CD-olvasó", beletuszkoltátok a monitorba?


Amúgy: Ahhoz, hogy egyszerre ketten is tudjátok használni, két példányban kellett volna megvenni.


Ketten egy biciklit sem tudtok használni, mert csak egy nyerge van.

(Illetve tudtok, ha az egyikőtök a kormányra ül, ez az analógia itt a torrentnek felelne meg)

2017. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves Nemma!

Akkor részleteiben. Hálózaton keresztül telepítettem a másik laptopra a játékot. Utána készítettem egy ISO- t a lemeztől, ami át lett másolva. Működik. Mellékesen jegyezném meg, a monitor nem szenvedett semmi féle kárt.

Azzal is tisztában vagyok, hogy torrentről letöltött játékkal nem lehet multizni. Ezért vettük meg...

2017. febr. 22. 07:12
 3/5 kibipunk ***** válasza:
Épp azért mert az már másolat..KÉT eredeti játék kell KÉT gépre:)
2017. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemma ***** válasza:

"Azzal is tisztában vagyok, hogy torrentről letöltött játékkal nem lehet multizni. Ezért vettük meg..."


Igen, de csak 1 példányt vásároltatok, amilelyet egyszerre csak 1 gépen leget használni.

Itt a probléma.

2017. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sejtettem...

Minden esetre köszönöm a válaszokat.

2017. febr. 24. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!