Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Resident Evil 7 miért akad...

Kingdefender kérdése:

Resident Evil 7 miért akad meg hirtelen?

Figyelt kérdés

Hali

Eleinte ilyet nem tapasztaltam de amióta nagyobb területet kell bejárnom játék során néha előfordul amikor más területre megyek hogy hirtelen leugrik az fps 20-ra de volt 1,7 fps is. igaz nagyon rövid ideig.

vram telítettségének köze lehet ehhez? gtx 960 videokártyám van. saját kezűleg húztam rajta és stabil. afterburner szerint 4030-4050 mb körül van legtöbbször vram. 4 gb-os verzió. eleinte is ennyi volt de kisebb pályán ilyet nem produkált. 1920x1080 very highon játszom és 50-60 fps megvan. de tud zavaró lenne ez a hirtelen 1-2 másodperces megakadás. nem tudtam mindig figyelni de néha láttam hogy a gépem a megakadásoknál elég rendesen "dolgozott" de azt nem tudom hogy minden beakadásnál e, néha tudtam időbe gépre nézni.


2017. febr. 22. 00:33
 1/1 vitolo22 válasza:
ram processzor ?
2017. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!