Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen 3D CAD programot...

Milyen 3D CAD programot érdemes tanulni ami a magyarországi munkaadók is leggyakrabban elvárnak?

Figyelt kérdés
Másodéves mechatronika hallható vagyok és tanultam már AutoCADet aminek a 2D és 3D részét is ismerem valamint Siemens PLM NX10.0 programot 3D modellezésre és összeállításra. Az egyetem most jelenleg nem biztosít neken licenszet az NXhez és nincs kedvem dual boot rendszert működtetni annak ellenére, hogy tetszik a program de itthon szerintem annyira nem népszerű. Amiket már felraktam az a SolidEdge, Creo, Inventor, de nem tudom melyikkel lenne hasznos modellezni vagy összeállításokar gyakorolni. Az iparban jelenleg mik a keresett vagy népszerű szoftverek?

2017. febr. 22. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

tökmind1, 1 nap, de max. 1 hét alatt bármelyiket megszokod, ha tudsz cad-ezni.

Ez kb. olyan kérdés, hogy Szakácsnak készülök, milyen márkájú edénnyel gyakoroljak, amit a legtöbb helyen használnak?

2017. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!