Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Diablo 3-ban tényleg van...

A Diablo 3-ban tényleg van valódi pénzes aukciós ház?

Figyelt kérdés
Mi volt a legértékesebb, amit el tudtatok adni valódi pénzért? És ki is tudtátok venni a pénzt?

2017. febr. 23. 11:07
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
37%
Volt. Élt ~1 évet. Valamit adtam el, passz hogy mit, pár dodóért agy euróért. Igen, megkaptam a pénzt.
2017. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerencsere csak volt, mert nagyon elb*sztak vele a jatekot. Ki lehetett venni a penzt, egy amcsi srac kocsit vett annyi cuccot eladott.
2017. febr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért tette tönkre a játékot?

Amúgy gondoltam, hogy nagy összeget csak Anerikai szerveren lehetett keresni. Ők megvesznek mindent, csak farmolni ne kelljen. :)

Most amúgy csak gold van és ennyi?

2017. febr. 23. 14:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy megmagyarázni nem tudod, hogy miért ártott a játéknak a fizetős ah. Igazi magyar mentalitás - fröcsögés, indoklás és érvelés nélkül.
2017. febr. 25. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem a kerdest.

Pont azert, mert mindent meg lehetett venni, igy pay2win szintre sulyedt a jatek.

De ezt ugye tudta a google es a tucatnyi jatekforum is, de igazi magyar mentalitas szerint minek hasznalni ezeket...

2017. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Annyi volt vele a probléma, hogy alapjában változtatta meg a Diablo filozófiáját. A játék lényege, hogy játsz, legyen szerencséd, és legyél jó játékos. Pébzes AH-val nem kellett játszani, nem kellett a szerencse, de igazából jó játékosnak se nagyon kellett lenned. Megvehettél bármit, amire szükséged lehetett. Tehát egy teljesen más játék lett. El lehet filozofálni, hogy azok, amiket azóta bevezettek (pl paragon, season, riftek, stb) közül mi jó, mi rossz, de aki _játszik_ a játékkal, az hiába kereshetett esetleg a játékkal, akkor is inkább rossznak tartja.
2017. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!