Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hammer World Editor vvis. Exe...

Hammer World Editor vvis. Exe működése leállt. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! CSGO map készítésbe kezdtem bele (csak egy kisebb map amin haverokkal tudunk játszadozni) de amikor tesztelném a mapot (F9 vagy Run map gomb) akkor elkezdi töltögetni és a végén vvis.exe működése leállt, és pirosan írja a következőt:


LoadPortals: couldn't read c:\program files\steam\steamapps\common\counter-strike global offensive\sdk_content\maps\mapneve.prt


mit ronthattam el, vagy esetleg mit hagyhattam ki a map készítésénél? kb 1 hete dolgozom rajta, és nem szeretnék csak úgy lemondani róla.. Kérem olyan írjon aki ért hozzá. Ha szügésges screenshot-ot tudok csatolni kérésre.



2017. febr. 23. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

UAC probléma, a mapodat védett helyre mentetted, de rendszergazdai jog nélkül indítod a fordítást/tesztelést, így nem tudja a fájlodat írni.


Csinálj egy másik partíción egy steam library-t, és oda pakold át az egész hóbelebancot. Nyilván olyan helyre, amihez van cakk-pakk teljes jogod. Ott próbáld újra.


Alternatív lehetőség az UAC teljes kiirtása, de az egyéb problémákat eredményez, pl. egyetlen UWP szar se fog működni. (És ki tud élni számológép/időjárás nélkül...?)

2017. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült megoldanom! :)
2017. febr. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!