Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF file-nál egy lapon két...

PDF file-nál egy lapon két oldal szétbontása lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, PDF file esetében megoldható, ha egy oldalra két oldal van szerkesztve eredetileg, de úgy szeretném kinyomtatni, hogy ezek az oldalak vagy a lap minkét oldalára legyenek külön-külön nyomtatva, vagy egy új lapra? Egy könyvet találtam a netem, ami sajnos így lett megszerkeztve PDF-ben. (nem scannelt könyvről van szó) Vagy egy másik programmal kellene ezt valahogy kivitelezni, pl. Word?


Köszönöm.



#könyvnyomtatás #PDF file #oldalak szétbontása
2017. febr. 25. 06:22
 1/6 P.O.C. ***** válasza:

OCR programokkal ki tudod nyerni a szöveget a PDF -ből utána saját szád íze szerint tudod rendezni és nyomtatni.

A legjobb ilyen talán a ABBYY FineReader.

2017. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha publikus, töltsd már fel valahova, kipróbálni.
2017. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Az Abbyy programmal kapcsolatban, ha jól értem akkor itt arrol van szó, hogy az adott pdf egy oldalából két külön oldalt fog nekem készíteni? (a könyvet úgy kell elképzelni, hogy ha kinyomtatom, akkor a tájolása fekvő, s a lap bal oldalán van a páratlan, a jobb oldalán a páros oldal)
2017. febr. 25. 08:28
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Vannak online szolgáltatások is, pl.:

[link]

2017. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Vagy ha tényleg nem scennelt az ami a pdf -be van, hanem lehetne másolni vágólapra, csak a funkció le van tiltva.

Akkor ez is segíthet: [link]

2017. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a witwall-al megsikerül csinálnom.
2017. febr. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!