Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj a gépemmel?

Mi lehet a baj a gépemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 2 hete kezdte el a gépem hogy amikor elindítom a Counter Strike: Global Offensive nevű játékot akkor az "Error loading swf file" hibaüzenettel dobál ki. Ha elindul rendesen a játék akkor ugyan ezzel az üzenettel találom szembe magam játék kereséskor (ott tartok hogy 1 hetes bant kaptam versengőböl mert mielött betöltene kidob).. Ha sikerül betölteni rendesen akkor 1 játék erejéig tudok játszani (egész addig amíg ki nem lépek a főmenübe). Utána néztem, és sokan ajánlották a csgo újrarakását, amit megpróbáltam, eltávolítottam és elkezdtem letölteni, csak 5 percenként megáll a letöltés olyan üzenettel hogy nincs tárhely meg ilyenek (200gb szabad hely van a C: meghajtómon amire rakná D:-n 230 körül de ahhoz nincs köze).. Mondom akkor újrarakom a Steamet, eltávolítás hibátlanul ment, de a telepítésnél "Failed to load steamui.dll".. Már annyira felidegesített hogy utána sem néztem, neki álltam újratelepíteni a gépemet hátha az a baja hogy már egy ideje nem nyúltam hozzá.. Elkezdtem újratelepíteni (Win10 32bit) szépen tölti le, le is jött erre "0x80070008 - 0xb0003" hibaüzenet.. Ekkor már annyira ideges voltam hogy inkább lecsuktam a laptopot mielőtt kárt tennék benne.. Mi lehet a probléma? Valaki aki ért hozzá!

2017. febr. 25. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
HDD állapotára ránéznék. Ha ennyire sok hibaüzenet jön, akkor (szerintem), valahol a HDD is rossz lehet.
2017. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: Hard Disk Sentintel-t szedd le, és nézd meg mit ír.
2017. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem! Mit kellene itt nézni? Még sosem láttam ezt a programot..
2017. febr. 26. 07:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Kondíció és társai, meg állapot és ilyenek.
2017. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kondíció 100% Kiváló, Teljesítmény 100% Kiváló, A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem. NINCS SZÜKSÉG BEAVATKOZÁSRA.

Működési idő: 442 nap, 5 óra

Becsült hátralévő élettartam: több mint 1000 nap

Összes indulás/leállítás száma: 9622

Átlaghőmérséklet 32,00°C

Maximális hőmérséklet (teljes élettartam alatt): 48°C


Nem tudom mi lehet a baja.. Ahogy nézegetem minden okésnak tűnik..

2017. febr. 26. 11:29
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Ha Steam-es a játék, akkor ezt próbáld ki:

[link]

2017. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!