Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali gép XP, nem nyit meg...

Asztali gép XP, nem nyit meg semmilyen oldalt. Https és lakat pirossal áthúzva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fenti gépem kb. 3 éve nem volt használva. Most újra lett indítva, semmit nem tudok behozni. Se Google, sem firefox böngészővel. Beadja a kért lapokat, de megnyitni nem tudom, a https és lakat pirossal át van húzva. Nagyon egyszerű szavakkal kérnék segítséget, mivel nem vagyok szgépes guru, és fiatal sem.

#böngésző #biztonságos #nem biztonságos kapcsolat
2017. febr. 26. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Az alaplapi elem van lemerülve. Ideiglenesen orvosolhatod a hibát, ha beállítod az aktuális dátumot, és időt !
2017. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elállítódott a rendszeridő, és a biztonságos kapcsolatot használó weboldalak ezt is ellenőrzik.

A dátumot úgy tudod beállítani, hogy a jobb alsó sarokban az órára kattintasz az egér jobb gombjával, majd a megjelenő menüben ballal a Dátum és idő beállítására. Itt Dátum és idő módosítása, innentől meg szerintem elég egyértelmű. :)

2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A dátum beállítása rendben van. A gápem kb.2-3 évig be sem volt kapcsolva. Most szerettem volna újra használni. Minden anyagom, ami rajta volt, eltünt. Változtatás, amit most csináltam, és lehet, hogy rosszul: internet modemen keresztül jön. A modemhez wifi rúter van kapcsolva. Asztali gépem össze van kötve a modemmel, és még összedugtam a wifivel is egy másik kábellel. Ez jó? Nem ez a baj?
2017. febr. 28. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, de ha a Wifi router nincs konfigurálva, akkor semmit sem ér.
2017. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!