Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nyitogathatom valakinek...

AnimeKereső kérdése:

Hogyan nyitogathatom valakinek a CD lejátszóját IP cím alapján?

Figyelt kérdés
Egyik barátomat akarom ezzel szivatni ha tudtok ehez videót akkor linkeljétek be nekem köszi.

2017. febr. 26. 13:30
1 2
 11/16 nemma ***** válasza:
Vagy tudod mit? De :D
2017. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Emberek miért ne hallgassak rá?Ő valami híres troll? :D
2017. febr. 26. 20:43
 13/16 anonim ***** válasza:

Dehogy is, én egy csupaszív, önzetlen figura vagyok. Ott segítek, ahol csak tudok.


A problémádra viszont nincs megoldás, ha az eddigiek nem segíttetek :'(

2017. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Adam23713 ***** válasza:

Szia!

Na mielőtt kinyirnád a gépedet (mert rajta vagy a szeren rendesen) elmondom neked hogy a srácok csak szívatnak :)

Hiszed vagy sem de még a 2. is. Az még nekem is tetszik :D

Először is: Ne írj már be semmit a terminálba, főleg ne rendszergazdaként ha nemtudod, hogy mit jelent a parancs! Esetleg utána kéne nézned hogy mit jelent a DEL parancs.

Kettő: Ugye nem gondolod komolyan, hogy ez ilyen egyszerű. Csak azért mert van egy IP címed még nem tudsz belépni a gépébe. Ez nem így működik. Egy jó tanács: tanulj meg programozni, ez máskép nem fog menni + lesz egy biztos és jól fizető állásod. :)

2017. febr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szirty ***** válasza:
Na megjött Apu! Ossza az igazságot... :)
2017. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Adam, Adam, hogy egy klasszikust (Monty Python's Flying Circus, első évad 7. epizód) idézzek:

"Oh, you're no fun anymore" ;)

2017. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!