Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kékhalál, de miért?

Kékhalál, de miért?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom a gépem,kijön az,hogy Windows normál módú indítása,csökkentett mód,stb.,és ha rámegyek akármelyikre,bejön a kékhalál.Miért van ez?

2017. febr. 26. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Először is a pontos windowsod és a géped tulajdonságait is ird oda.

De elkell hogy szomorítsalak hogy ez jó dolog már nemlessz. Ird le amit kérek és én segítek

2017. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] Windows XP SP3-32 bit op. rendszer
2017. febr. 28. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Erre nemtudok mást ajánlani vhogx tegyél fel egy régebbi op. Rendszert vagy egy újabb gép.

Mivel ez nekemis ugya igy volt csak nekem ugy ahogy még vidte de reménytelen inkább hagytam vedtem egy újabb gépet most a win 7 lazán fut rajta.. Lehet ez az op. Hibája is vagy maga a gép hibája de aza lényeg hogy szerintem ez hardwer gond.

2017. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja igen.

A kékhalál az lehet hiba is

Még azt megpróbálhatod hogy ujra teszed a windowst.ha nem jo ugyse akk ahogy irtam.

2017. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!