Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja?

DjImipapa kérdése:

Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Hali, most én kérek segítést!:)

Random, hetente-kéthetente előforduló bosszantó jelenség miatt keresek valakit, aki vagy segít megszüntetni, vagy legalább tutira megmondja , mitől lehet a képen látható jelenség.

[link]



2017. febr. 27. 19:43
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Azzal szerintem nem mondok újdonságot, hogy ez a beállítást a regisztrációs adatbázisban állítódik át.

(HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\AutoConfigURL)


Esetleg próbáld a RegScanner-rel megnézni, hogy mikor módosult az érték.

[link]

- program indulása után alul vedd ki a pipát a "Scan the following base keys" elől

- ekkor legfelül a hosszú mező elérhetővé válik, ide másold be az útvonalat:

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings

- a Scan gombra megjelenő listában az AutoConfigURL elemnél látni lehet a módosítás dátumát és időpontját


Talán indulásnak elég... (pláne ha mindig hasonló az időpont, - akkor talán a ProcessExplorer-rer sikerül elcsípni, hogy melyik folyamat írta át)

2017. febr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy ennyire értem...de most várom, hogy bejöjjön a bibi, és utána ráeresztem a progit....:) Köszi!
2017. márc. 1. 17:57
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]

épp megírám a választ, és lőn bibi!....

Ezt a kettő ablakot találtam gyanúsnak, ám azt, hogy mit tegyek a processexplorerrel, nem világos... mondjuk megint 10 mp. alatt a localf....ságot kilőttem, oszt megy tovább minden ahogy kell:)

2017. márc. 1. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!