Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tanáltam a programot és...

Meg tanáltam a programot és miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Be telepitem a videó kártya driver feltelepiti és mikor má kész ki irja hogy valami hiánzik.Ez miért van?

2017. febr. 28. 00:39
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Valami nagyon csúnyát akartam írni a kérdezőnek... Remélem, veszi a lapot!
2017. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos hozzá való?

Megpróbálhatsz egy régebbi verziót felrakni.

Vagy régebben pl. az ATI-nál volt control center meg control panel, nem tudom most hogy van, de ha most is van többféle, akkor azokat is megpróbálhatod.

2017. febr. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
arró gondolom hogy jó hogy máskép ki irna nem kompatibilis de felvan téve úgy veszem észre és még e muködne ki irja hogy hiánzik valami.
2017. febr. 28. 01:10
 4/8 lali51 ***** válasza:
100%
Fogadjunk hogy nem azt írja ki hogy hiányzik valami.
2017. febr. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Vagy hagyd abba a kamuzást, mert nagyon átlátszó, vagy ha mégsem az, akkor írd le hogy mi a fenéről zagyválsz !

Program ? Videókártya ,....Na jó, de milyen ?

Azt majd elfelejtettem, hogy ha komoly a kérdés, akkor azért vonulj félre egy csendes ki sarokba, és néhány óráig szégyelld magad !

2017. febr. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DjImipapa ***** válasza:
Meg találtam a hejes sírási szotárot, am nem akar műkszenyi!!! Mit tehetk?:)
2017. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: a számítógép használata helyett javasolnék neked egy helyesírás tanfolyamot! Sehol egy írásjel, "parasztos" megfogalmazás, így érthetetlen az egész szöveged. Szörnyű, hogy ez a gyalázatos szellemi színvonal az átlag...
2017. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ATI Mobility Radeon HD 5470 hp meg még van olyan is hogy 5450 ezel nem túdok semit kezdeni :(

a erevest ezt irja a videókártyánál ,most meik a jó ? mert nem túdom a ATI oldalon má iet kerestem nem tanáltam.

2017. febr. 28. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!