Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 tableten hogyan...

Windows 10 tableten hogyan állítsam be, hogy a memória kártyára tegyen mindent?

Figyelt kérdés

Kaptam egy 16 gb-os win 10-es tab-ot. Elég kicsi a hely neki a c-n és szereztem bele memória kártyát. Az lenne a kérdésem, hogyan állítsam be, hogy mindent, ideiglenes fájloktól kezdve, bármit amivel a c-t terhelné, azt a d-re, vagyis a kártyára mentsen?

Program telepítésénél egyértelmű, hogy oda telepítek, de van még egy csomó más is ami telíti. Azokat hogyan és hol tudom beállítani vagy átállítani?

(Tudom, hogy van és lesz aki azt mondja, vegyek másikat...Oké, ha ad rá pénzt, már szaladnék is másikért.)



2017. febr. 28. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gép - tulajdonságok - speciális rendszerbeállításik - speciális - környezeti változók (Environment Variables)


Itt megadhatsz egy már létező új könyvtárat (rendszernek és felhasználónak egyaránt módosítani kell). Lassú memóriakártyával irgalmatlanul rossz lesz az eredmény. Néhány rosszul megírt program továbbra is a "C"-t fogja használni. Néhánynál külön is át kell majd állítani a temp helyét, főleg ha már telepítve vannak.

2017. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. febr. 28. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!