Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forza horizon 3 ban hogy...

Forza horizon 3 ban hogy tudom eladni az autóimat?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy pc n játtszom a forza horizon 3 mal soha sem játtszottam ezelött forzával mivel nincs x boxom csak pc meg ps 4 igy kicsit még tudatlam vagyok a játékkal kapcsolatban!Tehát hól tudom eladni az autóimat amire nincs szükségem?
2017. febr. 28. 09:26
 1/1 anonim válasza:

Bemész egy fesztiválra. Ott elmész jobbra a menüben -----> Auctions.Ott rányomsz a start auctionra és innentől van nehéz dolgod. Amit ott kiraksz, azt valódi emberek veszik meg, tehát se túl drágán ne rakd ki, mert akkor nem veszi meg senki, és se túl olcsón, mert akkor nincs nyereséged, ajánlom előtte keress rá, hogy az adott autót amit elakarsz adni, mennyiért szokták árulni és MEGVENNI. Eugyanúgy az auctions- nál találod meg a search vagy findnál (hirtelen nem tudom fejből), ahol egyébként olcsóbban tudsz autót venni valós személyektől, mint a gyáriak. Részlet kérdés: ha aukciót indítasz, megkell adnod a kezdő árat, amire rakják fel a pénzt (starting bid), és azt is megkell adnod, hogy mennyiért vehetik meg azonnal (buy out).

Sajnos máshogyan nem lehet autót eladni.

2017. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!