Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem ismeri fel a win...

Miért nem ismeri fel a win 10-em a telefont?

Figyelt kérdés

Most telepítettük fel a gépre a win 10-et, de amikor a telefont csatlakoztatnám, hogy bármit is kezdjek vele, nem ismeri fel. A gép jelzi, hogy megtalálta, de az 'illesztő programot' nem sikerült telepítenie. Párom már egy jó pár programot leszedett, és nekem is küldött át egyet, de az a Huawei-t például nem látja.

Amit még tudok, hogy a win 10, amit leszedett párom, és felrakott nekem, az egy olyan verzió amely állítólag vállalatoknak készült, tehát sem áruház, sem mediaplayer nincs benne pl. Valószínűnek tartom, és ezt mondtam is neki, hogy lehet it a probléma, hogy egy másik verziót kellene letölteni.

Szerintetek megoldható a probléma újra telepítés nélkül, vagy újra kell húzni mindenféleképpen a gépet?



#telefoncsatlakozás #miért nem ismeri fel
2017. febr. 28. 09:28
 1/3 lali51 ***** válasza:
Másik usb2-be dugd,telefon beállításaiban nincs usb beállítás?
2017. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, már minden USB portba bedugtam, ami van a gépen (ez kb. 10 db...)
2017. febr. 28. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Windows10 Enterprise? Azzal nem fog működni, mert nincs rendszergazdai jogosultsága.

Home vagy Pro kell.

2017. febr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!