Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem reagál az alkalmazás...

Miért nem reagál az alkalmazáskezelő Androidon?

Figyelt kérdés
Szeretném eltávolítani a nem használt alkalmazásaimat a telefonomról, illetve üríteni a gyorsítótárat mindegyiknél, de nem tudom. A probléma: Alkalmazáskezelőben megnyitom az appot, koppintok az "Eltávolítás"-ra, majd megjelenik egy "Eltávolítás..." töltőképernyő, ezután pedig nem történik semmi, az appot nem távolítja el. Így hagytam már többször is fél, 1 órára, újraindítottam a telefont, de nem jutottam előrébb. Továbbá ha az alkalmazáskezelőn belül megnyitok egy appot, eddig listázta a tárhely adatokat, most a fájlméretek helyén csak annyit ír: "Számítás..." Gyorsítótárat sem tudok emiatt törölni. A meglévő appokat Google Play-en keresztül nem lehet frissíteni és az Android sem talál frissítést. Mi lehet a hiba? Android 4.4.2 verzióm van Samsung Galaxy S4 Mini 9195 telefonon.

2017. febr. 28. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újratelepiteni a mobilt-Gyari beallitasokra-DE ELOTTE MENTSD EL A NEVJEGYEKET SIMRE-es a fotokat sd re :-)
2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!