Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy ki a Tv?

Miért fagy ki a Tv?

Figyelt kérdés
Egy Philips 4k-s Android TV-ről lenne szó.Főleg azért vettem,hogy usb-ről tudjak filmet nézni,de elég sok problémába ütköztem.Az TV-be épített videolejátszónak lényegesebben rosszabb a képminőségé mint kéne lennie(ez lenne igazából a legnagyobb gond ami nem tudom mi miatt van..az egész kérdés lényegtelen lenne ha nem lenne ilyen trágya a minősége),ezért letöltöttem a VLC-t.A beolvasással még semmi baja megtalálja a fáljt,elindítom és itt kezdődnek a gondok.Az első 10-20 perc hiba nélkül lepörög aztán elkezd szaggatni a téma el-el némul, aztán kidob a vlc-ből egy "A VLC nem válaszol" hibaüzenettel.A gond nem felbontás függő mert próbáltam SD filmekkel is,de szintén kidobál.Nem gondolnám hogy hardveresen keresendő a probléma mert YouTube-ról például hibátlanul játssza a 4k-t is,valamint elég erős papíron a tv.Esetleg tudtok valami megoldást erre?

2017. febr. 28. 15:03
 1/2 Dongaben ***** válasza:
Nézz utána, hogy lehet-e "Firmware"-t frissíteni az adott TV típuson. Nekem ez segített JVC-nél.
2017. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A legújabb verzió van fent.
2017. márc. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!