Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tört Don't Starve-hoz hogyan...

Tört Don't Starve-hoz hogyan lehet használni a "mod tools-t"?

Figyelt kérdés
Github-on fent van egy build az alkalmazáshoz viszont nem értem az instrukciókat. Egy professzionális ismerősöm sem tudta értelmezni, hogy mit hova kéne tenni, hogy működjön. Lényegében egy saját karaktert szeretnék rajzolni amit egy "Autocompiler" program nekem lekonvertálna PNG fájlokat egy (azt hiszem) BIN fájlba. Más programok elvileg nem jók, csak a Klei Entertainment szoftvere de ahhoz meg kéne, hogy legyen eredetiben, hogy a steam-es műhely dolgokhoz hozzáférjek legálisan. Kisebb megjegyzés, hogy nem kalózkodással akarok visszaélni, hanem egy saját modot poénból összeállítani. Szerintem mások is belebotlottak ebbe de nem nagyon foglalkoznak ezzel. Ha valaki tudja, hogy hogyan kell megoldani a dolgokat azt nagyon megköszönném! Aki esetleg nem ért hozzá de tud javasolni dolgokat azért is hálás lennék mert több nap keresés és a Google 10. oldala után kezd elhagyni a remény

#program #tört #Compiler #mod #Don't Starve #mentálisan leépültem #textool
2017. márc. 1. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem hogy nagyon menne ez...

Akcióban 7-10 euróért megtudod venni és kapsz belőle egyet amit haverodnak adhatsz. Inkább vedd meg szerintem és élvezzd, mint hogy így kinlodj vele elveszti a varázsát :s

2017. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!