Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro CC (2017)...

Pinczel Csanád kérdése:

Adobe Premiere Pro CC (2017) segítség? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Még később fogom megkapni az új gépet és még most ezen a gépen próbálkoztam ezzel a szoftverrel. Az első probléma hogy gyenge a gép (intel core I 3 2100, amd 6700, és 8 gb ram (nem a ram a bajom)) és amikor egy speciálisabb effektek akarok a videóra tenni, akkor már el se indul az előnézetes videó csak azt mutatja hol jár a csuszka (time ruler) amit rendesen mutat.De amikor megállítom akkor meg odaugrik ahol a csuszka van. De én nem tudom csak az álló képet megtekinteni az előnézetben. Persze rendereléskor rendesen mutatja. Tudnátok tippet adni,hogy folyamatosan tudjam nézni előnézetben a videót komolyabb effektekkel is? Gondolok az előnézet lebutítására (a kissebbítést megcsináltam és a full helyett is 1/4 van).

2017. márc. 1. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nincs megoldás. Ha kevés a gép, akkor kevés.
2017. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!