Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért áll le a működése a...

Trust5 kérdése:

Miért áll le a működése a Crew-nak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben ugye letöltöttem a Crew-t. Majd egy pár hete frissítettem Win 10 Pro-ra. Tökéletesen megy faszán, de amikor hozzákötöm a kormányomat (ACME RS) azt írja, hogy a Crew működése leállt. Tudnátok segíteni?

2017. márc. 2. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Windows 10 elég bizonytalan, megesik :/ sajnos, esetleg a kormánnyal lehet a baj, van-e driver-e, lehet játék előtt kell csatlakoztatni, és aztán elindítani a játékot, és ha crackelt, akkor az is lehet hiba, a programozók sok kisebb "hibákat" építenek bele a játékba, ami egy vásárolt játéknál nem jelenik meg, de egy crack esetében bizonytalanná vállnak és összeomláshoz vezethetnek. Továbbá nem árt ellenőrizni a többi porton, és a videókari/monitor drivert. És a játék legújabb verzióját letölteni, ha nem az van meg.
2017. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van driver hozzá, de újratelepítettem és nincs változás.

Ha a rácsatlakoztatom és utána indítom el a játékot akkor instant leáll.

Nem crackelt, eredeti játék.

Minden portot megnéztem, de kivétel nélkül leáll ugyanúgy.

A játék legújabb verziója fut.

A videókártya monitor driverren mit ellenőrizzek?

2017. márc. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!