Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen játékokat tudnátok...

Ilyen játékokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Igazából fantasy mmorpg felépítésű offline rpg játékokra vadásznék.

Legjobb példa talán a kingdoms of amalur reckoning!

Vagy a fable I. (A 3 nem indul a gépen.. win10 miatt valami gondja van..)


Szóval skilleket húzok, akár farmolhatok is a játékon belül, így felkészülve a következő bossra, és hasonló dolgok!


Gépigény mind1! :)



2017. márc. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért az offilne mmo van annyira érdekes mint a kanyarfúró vagy a reszelőzsír...
2017. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Majd máskor.. talán..

Nem azt írtam, hogy offline mmorpg kell, hanem egy mmorpg felépítésű offline rpg!


Majdnem minden mmorpg úgy épül fel, hogy fejlődsz, gyűjtögetsz, skilleket húzol, mountok vannak, bossokat ölsz le, stat pontok, stb.

Nekem ugyanez kell, csak offline verzióban!

Példát is írtam rá, azt hiszem így mindenki tudja miről is van szó!

2017. márc. 4. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont te tárgyi tévedésben vagy. Amit leírtál, az az rpg - role playing game, magyarul szerepjáték. Ilyet találsz sokat offilne-t is.


Az mmo a massively multiplayer online rövidítése - mindössze annyit takar, hogy sokan játsszák egyszerre online. Nincs köze a játékstílushoz.

2017. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogyne lenne.. Rengeteg olyan rpg van, ami tényleg rpg, de közem sem mmorpg stílusú.

Nekem egy fantasy, mágus-harcos felállású játék kell.

Ott van a példában, hogy mire gondolok. Ennyi az egész, felesleges a hibát keresned, csak kapsz egy minuszt.. :)

Azt hiszem érthető, hogy mit akarok, a többi magyarázkodás.

2017. márc. 4. 14:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Felőlem lepontozhatsz, de pont ezt írtam: van egy csomó rpg, csak nem mmo-ként kell keresni hanem rpg-ként.
2017. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mete2 válasza:
Szia.The Elder Scrolls széria.Ez áll hozzá legközelebb.
2017. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Erősen tudom ajánlani a Kingdoms Of Amalur:Reckong-ot, brutálisan király történet, a grafika is nagyon szép, 2 dlc van hozzá, ami ingyen megszerezhető, a játék offline módú, ingyen megszerezhető, tps nézetű rpg játék, magyarítás van hozzá, itt van róla egy gameplay: https://www.youtube.com/watch?v=EEdc3NWq2io&t=119s


Szerintem mindenféleképpen megér egy próbát

2018. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!