Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Samsung Galaxy Core...

Nagy Ádám2592 kérdése:

Van egy Samsung Galaxy Core II telefonom. Újraraktam és nem telepíthető rá alkalmazás. Az alk. Nem kompatibilis ezzel az eszközzel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy LG G2 telefonom android 5.0 rendszerrel és újraraktam, mert sok felesleges dolog volt rajta, ami miatt belassult. Most felakartam rakni rá a Clash of Clans és nem engedte, gép. Azt írja hogy, nem kompatibilis, holott ma reggel még ugye játszottam is. Valaki segítsen mit tegyek, hogy újra feltudjak rá tenni alkalmazásokat?

2017. márc. 5. 10:38
 1/1 DjImipapa ***** válasza:
"Van egy Samsung Galaxy Core II","Van egy LG G2 telefonom"! Előbb döntsd el, mire kérdezel....és mi az hogy "újraraktam"? vettél egy új telefont, és ráraktad, vagy hogy???:)
2017. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!