Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itunes Iphone - Biztonsági...

Laslo76 kérdése:

Itunes Iphone - Biztonsági mentés - Elfelejtettem a jelszavamat, tényleg nincs erre valami megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy Iphone 6-osom, egy éve csináltam róla biztonsági mentést az Itunes-on keresztül. Vettem egy új telefont, csináltam most egy új mentést, de közben elfelejtettem, az Itunes biztonsági mentésének jelszavát, így nem tudom az új telefonra áttenni.


Végignéztem több oldalt, Apple azt írja, ha nem tudom a mentés jelszavát, nem tudom többet az Itunest használni. Nem akarom elhinni, hogy nincs semmi módszer. Megvan a régi telefonom, szeretnék róla új biztonsági mentést csinálni, egy új jelszóval. Lehetséges ez? Hogyan?



2017. márc. 7. 16:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!