Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EU Truck Simulator 2 MP-ben...

EU Truck Simulator 2 MP-ben miért fagynak be a játékosok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy bizonytalan helyzetekben Multiplayerezés közben, egyszer csak megáll minden játékos a közelben lévő pályán és városban, ezt úgy kell elképzelni, hogy szó szerint: megáll az idő, és látom, hogy forognak a kamionok kerekei és mindenki meg van állva kivéve én, ebben meg az a vicces mikor elhagyom azt az adott helyet ahol a körzetemben mindenki befagyott/megállt és lenyomom a TAB billentyűt kilométerekre az adott várostól még mindig látom azokat a játékosokat akik befagytak jóval messzebb tőlem... Illetve más játékosokkal rendszerint nem is találkozok már mikor ez történik, mintha komolyan megállt volna az élet a játékban... Ezt a hibát pedig, eddig úgy tudtam kiküszöbölni, hogy újraindítottam a játékot és ismét normális minden, de olykor sokszor csinálja, olykor pedig minden normálisan megy, ez pedig nagyon idegesítő... Ötletek, tippek? Szerintetek a szerver néha beáll, vagy bugos még a multi? Azon is gondolkoztam, hogy ha a játék portjait átengedném a tűzfalon, vagy a wifin az megoldaná e? Mindenesetre kísérletezek majd vele, de mégis mi lehet szerintetek a probléma? És mielőtt még valaki megkérdezné Európai szerveren játszok a 2-őn ahol sok a játékos és élmény játszani :) Csak sajnos,ez az irritáló bug agyroham :( A válaszokat előre is köszönöm.

2017. márc. 7. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Leladssul vagy megszakad az internetkapcsolat
2017. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké, de az a helyzet, hogy az én netemmel nincs semmi baj, mert csak ebben a játékban van ilyen, minden más hibátlanul megy, főleg, hogy közbe online rádiót hallgatok böngészőből, és hallanám ha megszakadna a kapcsolat + ablakos üzemmódban játszok és a net nem megy el, mert látnám, ha nem jelezne semmit.
2017. márc. 8. 16:06
 3/4 A kérdező kommentje:

Na találtam is videót róla: https://www.youtube.com/watch?v=5wh3AzH3eM4

Nekem is pint ez a probléma áll fent, de ezek szerint bugos lehet még a multi, mindenesetre, aki még tud erről a fagyós bugról valamit írjon.

2017. márc. 8. 18:25
 4/4 Bilibok_Hunor válasza:
A Multiplayer bizonyára buggos. Várd meg a következő frissitését vagy jelezz a developereknek.
2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!