Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan konverter, ami...

Létezik olyan konverter, ami egy avi fájlt kisebb méretűre csökkent?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyeség amit írok. Lényeg, hogy vannak 700MB-2GB közötti méretű avi filmjeim. Van rá valamilyen mód, hogy kisebb méretűre csökkentsem őket. Mobilra szeretném átpakolni ezeket (kijelző 240x400 felbontású).

Vagy esetleg 3gp-be konvertáljam őket? Akkor mekkora lenne a film mérete?

Valószínűleg baromság amit írok, szval bocs. :)


2008. okt. 11. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baromság, amit írsz. Erre az összes konverter képes. Én alapvetően a SUPER nevű konverter ajánlom, ami bár nem a legeslegjobb, de viszonylag egyszerű használni, és egyszerre tud szinte mindenből mindent kreálni, kezdőknek tökéletes.

[link]

(ingyenes)

A keletkező fájl mérete pedig a beállított bitrátáktól (videó és audió) függ. (Egyébként a konvertálás eltarthat egy jó darabig, még egy izmos gép esetében is)

2008. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én erre a célra a Pocket DivX Encodert használom, nekem bevált:

[link]

2008. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az any video converter pont ilyen

a legújjabb verzónáll már ízlés szerint lehet állítani a képméretet szerencsére magyar nyelvű és egyszerű használni.

adj hozzá egy videót válaszd ki a formátumot és indítsd

a képméretet a jobb oldalon található videó opciók >videó méret nél tudod változtatni bal oldalra írd be hogy 400 jobbra pedig 240

az audió és videó bitarány 96 és 128 között legyen

2010. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
any video konverter-nél a képkockaarány mennyi legyen ???
2011. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
20at bírja minden teló
2012. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!