Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok így Windows 10-et...

Tudok így Windows 10-et telapíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy 3 éves laptopom, Windows 8 volt rajta, amikor vettem, ezt frissítettem Windows 8.1-re. Viszont sok gondot okozott a Windows, ezért még 2015-ben Linuxot pakoltam rá pár hónapra, majd visszaraktam kalóz Windows 7/8.1-et, mikor mit, havonta cserélgettem... Volt rajta 10 is (preview), nemtudom, hogyant tettem már fel, de az biztos, hogy a Microsoft oldaláról volt leszedve (aktiválva is). Aztán nemrég tudtam meg, hogy van egy termékkulcs, vagy termékazonosító beleintegrálva a BIOS-ba, ki is próbáltam (leszedtem a Windows 8.1-et a HIVATALOS! oldalról) amint megadtam a jelszót WIFI-hez be is aktiválta magát. Szeretnék Windows 10-et telepíteni rá (legálisan) de ingyen... A kérdés tehát: ha leszedem az eredeti képfájlt a Microsoft oldaláról, és azt bebootolom, azt be fogja aktiválni, vagy nem? Esetleg az a "kisegítő lehetőséges" vagy milyen "kiskapu" működik?



2017. márc. 8. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Innen frissíthetsz 10-re [link]

Utána, ha újratelepíted a win 10-et (képfájllal), akkor már regisztráltnak fogja felismerni. Az infót az oldalon olvastam, én nem próbáltam.

2017. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
52%
A kulcsok közé minek írtad be a Linuxot?
2017. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel a Linux operációs rendszerek is rendszerek, valamint mivel volt a gépen is Linux. Nemhiszem, hogy ebben az esetben jelent is valamit az, hogy volt Linux a gépen, mivel megmaradt a serial a BIOS-ban, de azért betageltem.
2017. márc. 9. 18:46
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
30%
Csakhogy ez a kérdés szempontjából teljesen irreleváns.
2017. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!