Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Mozilla legújabb...

Letöltöttem a Mozilla legújabb verzióját, de kicsit homályosak a betűk. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Betűméret meg minden stimmel, de valahogy homályosabb minden rajta. mit lehet ezzel tenni?

2017. márc. 9. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is. Pont most akartam megkérdezni:)

A tegnapi frissítés után vettem észre, miután a legújabb verzióra frissített. 23 colos képernyőm van és alig látom a betűket, mintha nem feketék lennének, hanem szürkék. Próbáltam állítani a betűk nagyságán, de nem lettek élesebbek. Valami olyan beállítás kellene, ahol lehetne állítani a pontok számát a betűkben.

2017. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nálam is jelentkezett ez a probléma. Fáj a szemem tőle, szerencsére fent van a Chrome is, most azzal böngészek.
2017. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 miramare4 válasza:

A Firefox hányas verziójáról írtok? És 32-es vagy 64-es?

Csak kérdezem, hogy melyiket NE töltsem le, ha el tudom kerülni, köszi ha válaszoltok, M.

2017. márc. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32-es. Én még XP-t használok.
2017. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
32, és a FFOX 52. verziója
2017. márc. 11. 17:29
 6/7 anonim válasza:
100%

Rátaláltam a megoldásra a prohardveren:

-about:config ->enter, elfogadni a kockázatot

-megkeresni ezt a két bejegyzést:

gfx.canvas.azure.backends

gfx.content.azure.backends

Ha a két bejegyzés értéke a következő:

direct2d1.1,skia,cairo

akkor fel kell cserélni a sorrendet így:

direct2d1.1,cairo,skia

Ezt mind a két bejegyzésnél meg kell tenni ezután pedig csak be kell zárni a firefoxot majd a következő indításkor már minden a régi lesz.

2017. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönön!!! :)
2017. márc. 23. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!