Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek van meg a Halo Combat...

Kinek van meg a Halo Combat Evolved? Az megtudná mondani, hogy a 6-os pályán, amelyik a mocsárban van, melyik fegyverrel lehet a legkönnyebben megölni azokat a parazitákat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor megtaláljuk embereinket és jönnek azok a kis sz.rok (bocs:) a videó után akkor sztem az assault rifle, pontos nevét nem tudom, ez amelyiknél 60 van egy tárban és a fegyver ki is írja, a nagyok ellen pedig csak shotgun mivel pontosabb, IGEN PONTOSABB messzire is! de ha közel jönnek, akkor a másik

a plazma fegyverek nem nagyon hatnak semmit ellenük de a mesterlövész puska még annyit se, úgyhogy ezt ne használd:D


Sok szerencsét:)

egyébként én most kezdtem el máodszorra most norma-on és pont itt vagyok én is a pálya elején

2012. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem inkább a shotit használd ha közel vannak az assault riflét pedig ha mennye vannak szerintem legalábbis ez jobb.
2013. márc. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!