Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 Pro 64 biten miért...

SmallD99 kérdése:

Windows 10 Pro 64 biten miért nem fut normálisan a Need for Speed Underground 2?

Figyelt kérdés

Gondoltam kicsit nosztalgiázgatok, miegymás.

Az a lényeg, hogy elindítom és van kb 2fps-em. Win7-en szépen futott, hiba nélkül! Ugyanígy jártam az UG1-el, meg a Carbonnal is.. Ugyanaz a probléma mindegyiknél. Valakinek van valami ötlete? Olvasgattam jó pár helyen, de nem jutottam semmire..

Gép konfig:

Phenom II X4 955

4gb DDR3 ram

HD6570 1gb



2017. márc. 10. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert ez egy nagyon régi játék, csoda hogy működik...

Próbáld meg kompatibilitási módban, hátha, de nem sok esély van rá.

2017. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kéne működnie. Ki van kapcsolva a game dvr? Nem biztos, hogy ilyen régi játékokkal is együtt fog működni rendesen.


Még azt érdemes tudni, hogy NFSU1 és 2 minden XP-nél újabb oprendszer alatt olyan hibát produkál, hogy ha billentyűzettel játszol, és megváltoztatod az alap kiosztást, akkor azt nem menti el. A játék minden indításakor újra be kell állítani.

2017. márc. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AntZ ***** válasza:
A carbon nekem el sem indult windows 10-en, csak 8.1-en tudtam végig játszani. Valószínű az underground-al is ez a helyzet, de azt még nem próbáltam ki.
2017. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1-esnek: Próbáltam mindenféle kompatibilitási kombinációt, a Win98-tól a Win7-ig. Próbáltam csökkentett módban, ablakosban, 640x480ban. Mindenhogy laggol.
2017. márc. 11. 12:31
 5/7 A kérdező kommentje:

#2-esnek: Win7-en nekem nem volt ilyen problémám. Xbox 360 kiosztású kontrollerrel játszottam mindkettővel.

Pici helpet kérek. Mi az a "Game dvr"? :D Win10-nek ezt a dolgát nem ismerem. :/

2017. márc. 11. 12:33
 6/7 AntZ ***** válasza:

How to Disable Xbox Game DVR on Windows 10 (Gaming Input Lag Issues):

https://www.youtube.com/watch?v=sU6DFUgBE4g&ab_channel=Sagma..

2017. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, amit a videóban a csávó is, de ugyanúgy laggol.
2017. márc. 12. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!