Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » EuWest vagy Eune?

EVoLNT5 kérdése:

EuWest vagy Eune?

Figyelt kérdés

Ugy vettem eszre, hogy EuWest sokkal jobb, Eune-n sokkal tobb a troll, s szinte lehetetlen climbolni, mert mindig van valami troll\afk\flamer aki huzza le a csapatot.

Mig EuWest-en, ha ejt is valami hibat pl egy adc, probal javitani rajta. Mi a velemenyetek a ket szerverrol, teljesitmenyileg? :) ja es a ping is erdekelne



2017. márc. 11. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítólag kétszer annyi játékos van euw-n,mint eune-n,tehàt kétszer annyi trollnak és afk-nak is kell lennie.Sok ismerősöm van ott,ők is panaszkodnak.

Pont napokban mesélte az egyik,hogy végig vezettek egy nehéz meccsen,de a meccs felén túl,egyik kedves csapattársuk ezt vállalta be ..."I go to work,i go to afk.Sry team"...

Ez picit megzavarta az erőviszonyokat,és kikaptak.Idegesítő az ilyen.

2017. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én átmentem fél éve Westre mert Eune irgalmatlanul lagolt. Mintha kevesebb barom lenne, bár lehet csak a tűrőképességem lett jobb.
2017. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Ez legyen a legnagyobb trollság amit tapasztalsz (nem ez lesz), hogy valakinek a meccs felénél el kell menni melózni. :)
2017. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy West jobb szerver. Szerintem is kevesebb a troll, flamer, afk. Ráadásul itt 2-szer annyian játszanak, mint EUNE-n, így akár éjszaka is pár perc alatt lehet meccset találni.

Én EUNE-n D1 voltam S6 végén, EUW-n jelenleg D4 vagyok pedig már 240 játékot toltam eben a seasonben. Nem véletlen szokták mondani, hogy EUNE chall = kb EUW D1

2017. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én EUNE-n kezdtem, de elkezdtem egy újat EUW-n is. Amit tapasztaltam, teljesen ugyanaz. Ugyanúgy kiakasztottak mindkét szerveren, ugyanúgy sikerült néha jó csapatot kapnom.


Mostanában szerencsére kevés trollt kapok EUNE-n, bár még mindig lehetne javítani rajta :D


Pingem kb egyforma volt mindkettőn.

2017. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat ;)
2017. márc. 31. 12:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is átmentem EuWestre, aki eunen bajlódik azt javaslom menjen át nyugodtan EuWestre. sokkal jobb.
2017. jún. 17. 04:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!